Kursy

Kursy językowe

Język angielski - kursy

Prowadzimy kursy językowe na wszystkich poziomach. Współpracujemy z British Council przy organizacji egzaminów międzynarodowych Cambridge (KET / PET / FCE / CAE / CPE). Z powodzeniem przygotowujemy naszych Słuchaczy do egzaminów międzynarodowych. Cieszymy się wysoka zdawalnością wśród naszych Kursantów.

Kursy przygotowujące do egzaminów międzynarodowych i ich czas trwania:

Dzięki naszym regularnym diagnozom, nasi słuchacze mają możliwość przystąpienia do egzaminu wcześniej pod warunkiem osiągnięcia minimalnego progu zdawalności.

Oferujemy również kursy dla najmłodszych – od 6. roku życia oraz kursy dla dorosłych.

Nasi najmłodsi Słuchacze mają możliwość przystąpienia do egzaminów Cambridge (Starters, Movers, Flyers).

Prowadzimy zajęcia w wymiarze 90 minut oraz dla młodszych uczestników – 90 minut plus 5 minut przerwy. Zajęcia odbywają się w systemie: pon / śr lub wt /czw. Piątek jest dniem konsultacji językowych. Tego dnia pracujemy ze Słuchaczami według ich indywidualnych preferencji oraz potrzeb. Jest to również czas na pracę z Uczniami, którzy z różnych powodów nie mogli uczestniczyć w naszych regularnych zajęciach. Wyjaśniamy zagadnienia gramatyczne, szlifujemy te obszary językowe, które tego jeszcze wymagają.

Zajęcia te cieszą się dużym zainteresowaniem wśród naszych Słuchaczy.

Z konsultacji można korzystać bez żadnych ograniczeń, za każdym razem, gdy Słuchacz będzie potrzebował takiego trybu pracy.

Płatności:

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych słuchaczy, rozliczamy się w systemie miesięcznym. Słuchacze regulują wpłaty do 7. Dnia bieżącego miesiąca. Dzięki takiemu rozwiązaniu, opłata za kurs nie stanowi tak znacznego obciążenia finansowego jak przy np. rozliczaniu kwartalnym.

Nr konta szkoły: 79 1870 1045 2078 1021 9895 0001

7515564