Dlaczego My?
Oferta
LangLion
Aktualności
Kalendarium
Opinie
  602 648 247
  annazalewska@mail.com
Kontakt
SPRAWDŹ
KURSY
szukaj nas
Copiright @217 MY WAY | Wszelkie prawa zastrzeżone!
Projekt i realizacja DUX PROMOTION
Oferta kursów

Prowadzimy kursy językowe na wszystkich poziomach. Współpracujemy z British Council przy
organizacji egzaminów międzynarodowych Cambridge (KET / PET / FCE / CAE / CPE). Z powodzeniem przygotowujemy naszych Słuchaczy do egzaminów międzynarodowych.
Kursy przygotowujące do egzaminów międzynarodowych i ich czas trwania:

  • Grupa KET (poziom A2) – 2 semestry
  • Grupa PET (poziom B1) – 2 semestry
  • Grupa FCE (poziom B2) – 4 semestry
  • Grupa CAE (poziom C1) – 4 semestry
  • Grupa CPE (poziom C2) – 4 semestry

Dzięki naszym regularnym diagnozom, nasi słuchacze mają możliwość przystąpienia do egzaminu
wcześniej pod warunkiem osiągnięcia minimalnego progu zdawalności. Oferujemy również kursy dla najmłodszych – od 6. roku życia oraz kursy dla dorosłych.

0000-00-00
Grafik zajęć

Prowadzimy zajęcia w wymiarze 90 minut oraz dla młodszych uczestników – 90 minut plus 5 minut przerwy. Zajęcia odbywają się w systemie: pon / śr lub wt /czw. Piątek jest dniem konsultacji językowych. Tego dnia pracujemy z tymi Słuchaczami według ich indywidualnych preferencji oraz potrzeb. Jest to również czas na pracę z Uczniami, którzy z różnych powodów nie mogli uczestniczyć w naszych regularnych zajęciach. Wyjaśniamy zagadnienia gramatyczne, szlifujemy te obszary językowe, które tego jeszcze wymagają. Zajęcia te cieszą się dużym zainteresowaniem wśród naszych Słuchaczy. Z konsultacji można korzystać bez żadnych ograniczeń, za każdym razem, gdy słuchacz będzie potrzebował takiego trybu pracy.

0000-00-00
Płatności

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych słuchaczy, rozliczamy się w systemie miesięcznym. Słuchacze pod koniec każdego miesiąca otrzymują wykaz przepracowanych godzin oraz kwotę do wpłaty. Dzięki takiemu rozwiązaniu, opłata za kurs nie stanowi tak znacznego obciążenia finansowego jak przy np. rozliczaniu kwartalnym.

Nr konta szkoły: 79 1870 1045 2078 1021 9895 0001

JĘZYK ANGIELSKI – KURSY